Sada očnic a krytek okuláru Swarovski

Kód: DF-Z614-0834A
Neohodnoceno
Značka: Swarovski
930 Kč 768,60 Kč bez DPH
Můžete mít do 1-2 týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada očnic a krytek okuláru Swarovski pro dalekohledy EL Range, EL a SLC

Sada dvou silikonových očnic a ochranné krytky okuláru je vhodná pro všechny dalekohledy řady EL Range, EL a SLC. Očnice zabraňují pronikání nežádoucího světla ze stran a jejich výšku lze přitom zcela přesně redukovat. Výsledkem je perfektní vizuální komfort. Díky této sadě odpadá potřeba jakýchkoliv speciálních či individuálních řešení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Swarovski

Dalekohledy Swarovski: výkonné dalekohledy se špičkovou kvalitou optiky. Firma Swarovski Optik je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců pozorovací optiky a jejich výrobky spolehlivě slouží již po mnoho generací. Díky krystalicky čiré kvalitní optice, pevné a robustní konstrukci a velkým výběrem produktů patří ke špičce v oblasti vysoce kvalitní optiky.

Teleskopy Swarovski jsou zárukou kvalitního světlého a ostrého zobrazení za všech světelných podmínek. Kompaktní provedení a plné pogumování povrchu chrání přístroj před nárazy. Výsuvné teleskopy jsou opatřeny přesnou a plynulou teleskopickou mechanikou, která zaručuje komfortní užívání pro široké spektrum uživatelů hledajících zážitky z pozorování.