Okulárový modul SWAROVSKI ATX

Kód: TM-1M3H20-0
Neohodnoceno
Značka: Swarovski
ZDARMAZDARMA 59 500 Kč –5 %
okularovy modul swarovski atx
59 500 Kč –5 % 56 599 Kč 46 776,03 Kč bez DPH
Můžete mít do 1-2 týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okulárový modul SWAROVSKI ATX - šikmá verze

Série ATX / STX představuje úplně novou úroveň poskytovaných funkcí. Vlastnosti teleskopu můžete poprvé změnit pomocí velikosti objektivu a přizpůsobit tak teleskop konkrétní situaci. Můžete si sestavit vlastní teleskop - stačí vyměnit přímou nebo šikmou verzi modulu okuláru a máte také k dispozici 65mm, 85mm nebo 95mm modul objektivu. Získáte tak teleskop, který nabízí proměnlivý rozsah zoomu a různé rozměry.

FIELD FLATTENER (Pole sloučení) - kontrast až k okrajům obrazu

Tento typ rozlišení obrazu se nikdy nepodařilo dosáhnout u jiného dalekohledu, díky čočce Field Flattener vytváří prakticky rovný obraz. Dokonce i ty nejjemnější struktury jsou reprodukovány v nejvyšší ostrosti až k okraji bez nutnosti neustálého opakovaného zaměřování.

HD-OPTICS - maximální kontrast

Vysoce inovativní optika v kombinaci s objektivy fluoridecontaining HD dokáže minimalizovat narušení barevného lemování. To umožňuje maximální barevnou věrnost a vede k výraznému zlepšení rozlišení a kontrastu.
EYE RELIEF PLUS - Velké zorné pole i pro nositele brýlí
SWAROVISION disponuje dlouhým očním reliéfem a odnímatelnou twist-v očnicí, která je individuálně nastavitelná. Výsledek: I nositelé brýlí si mohou vychutnat velké zorné pole, nemluvě o nenapodobitelné ostrosti hran. Další očnice byla speciálně vyvinuta pro nositele brýlí k dalšímu zvýšení pohodlí při prohlížení.
OPTIMISED COATINGS (Optimalizované ochranné vrstvy) - MAXIMUM věrných barev
Rozšířené čočky a hranoly vrstvy (SWARODUR & SWAROTOP) poskytují výrazně lepší reprodukci barev v kombinaci s ještě větším přenosem. SWAROCLEAN vrstvy na vnějších optických ploch vytvořit non-stick efekt, což usnadňuje čištění. Výsledek: Ještě více působivější pozorovací vlastnosti, dokonce za špatných světelných podmínek.
A COMPLETE VIEW (CELKOVÝ POHLED)
Už vám nic neunikne. Naše oko pomocí objektivu snadno vyhledá blízký předmět či hejno, ale něco zachytit na okraji snímku… Raritou? Díky širokému zornému poli, ATX / STX dalekohledu vám poskytne větší prostor pro váš zážitek ze sledování. I přes jejich obrovský rozsah zoomu, nová generace dalekohledů nabízí velké zorné pole. To umožňuje dosáhnout optimální zvětšení a detailní rozpoznání a také umožňuje velmi snadno najít hledané objekty, zejména pokud jsou v pohybu.
JUST ONE HAND (Jen jednou rukou) - Využijte každou vteřinu
Představte si, že pozorujete hejno kachen letící nad řekou a v tom spatříte vzlétat do nebe další. ATX / STX dalekohledy dovedou zajistit, že jste připraveni na chvíle, jako je tato. To je proto, že kolečko pro ovládání Zoomu, které je nyní přímo za zaostřovací objímkou​​, usnadňuje manipulaci. To znamená, že je možné přiblížit a zaostřit jednou rukou, zatímco řízení směru dalekohledu rukou druhou. Tento zcela nový ergonomický design, nabízí zásadní výhodu pro digiscoping zejména. Nyní je možné používat fotoaparát rychle, snadno a přesně jednou rukou, zatímco druhá se zaměřuje na přibližování a ostření.
EASY TO TRANSPORT (Snadný transport)
Nyní už nemusíte hledat kompromisy mezi lehkým, skladným a méně výkonným dalekohledem vs. velký, těžký teleskop se špičkovým optickým výkonem. Velikost a hmotnost hraje vždy důležitou roli pro všechny ty, kteří rádi cestují, nebo tráví dlouhé dny v terénu. ATX / STX řada znamená, že objemné dalekohledy, které jdou obtížně sbalit a těžké nést, jsou minulostí. Modulární konstrukce umožňuje ukládat objektiv a okulár samostatně a menší rozměry také znamenají, že můžete snadno a bezpečně ukládat jednotlivé moduly ve svém zavazadle.

Technické parametry:

 • Délka: 142 mm
 • Hmotnost: 810 g

Parametry jsou uvedeny ve třech verzích, a to pro objektivy o průměru 65, 85 a 95 mm.

 • Zvětšení: 25-60x, 25-60x, 30-70x
 • Průměr objektivu: 65, 85, 95 mm
 • Průměr výstupní pupily: 2,6-1,1; 3,4-1,4; 3,2-1,4 mm
 • Vzdálenost výstupní pupily: 20, 20, 20 mm
 • Zorné pole (m/1000 m): 41-23; 41-23; 35-19
 • Zorné pole (stupně): 2,37-1,30; 2,37-1,30; 1,98-1,09°
 • Zorné pole oka (stupně): 2,37-1,1; 2,37-1,3; 1,98-1,0°
 • Subjektivní zorné pole: 57-71, 57-71, 57-71°
 • Nejkratší ostřící vzdálenost: 2,1; 3,6; 4,8 m
 • Rozsah dioptrické korekce: +/- 5 dpt
 • Stmívací faktor dle DIN 58388: 86%
 • Délka: 339 mm / 367 mm; 372 mm / 400 mm; 426 mm / 454 mm
 • Hmotnost: 1585 g / 1640 g; 1910 g / 1965 g; 2150 g / 2205 g
 • Použití při teplotách -25° C/+55° C
 • Skladovací teplota: -30° C/+70° C
 • Vodotěsnost: 4 m
 • Barva: zelená

Doplňkové parametry

Kategorie: Pozorovací dalekohledy
Záruka: 10 let
Průměr objektivu (mm): 65, 85, 95

Swarovski

Dalekohledy Swarovski: výkonné dalekohledy se špičkovou kvalitou optiky. Firma Swarovski Optik je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců pozorovací optiky a jejich výrobky spolehlivě slouží již po mnoho generací. Díky krystalicky čiré kvalitní optice, pevné a robustní konstrukci a velkým výběrem produktů patří ke špičce v oblasti vysoce kvalitní optiky.

Teleskopy Swarovski jsou zárukou kvalitního světlého a ostrého zobrazení za všech světelných podmínek. Kompaktní provedení a plné pogumování povrchu chrání přístroj před nárazy. Výsuvné teleskopy jsou opatřeny přesnou a plynulou teleskopickou mechanikou, která zaručuje komfortní užívání pro široké spektrum uživatelů hledajících zážitky z pozorování.