Kryt okulárů Swarovski Bino Guard

Kód: DF-Z678-944CD
Neohodnoceno
Značka: Swarovski
1 380 Kč –2 %
kryt okularu swarovski bino guard
1 380 Kč –2 % 1 349 Kč 1 114,88 Kč bez DPH
Můžete mít do 1-2 týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kryt okulárů Swarovski Bino Guard

Nový kryt okulárů Bino Guard z pevného a odolného neoprenu představuje optimální ochranu dalekohledů Swarovski z řady EL, EL Range a SLC před nepřízní počasí, prachem a nečistotami. Pouzdro je možné okamžitě a téměř neslyšně složit jediným pohybem ruky. V klíčovém okamžiku, kdy hraje roli každá vteřina, tak budete mít svůj dalekohled ihned k dispozici. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Swarovski

Dalekohledy Swarovski: výkonné dalekohledy se špičkovou kvalitou optiky. Firma Swarovski Optik je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců pozorovací optiky a jejich výrobky spolehlivě slouží již po mnoho generací. Díky krystalicky čiré kvalitní optice, pevné a robustní konstrukci a velkým výběrem produktů patří ke špičce v oblasti vysoce kvalitní optiky.

Teleskopy Swarovski jsou zárukou kvalitního světlého a ostrého zobrazení za všech světelných podmínek. Kompaktní provedení a plné pogumování povrchu chrání přístroj před nárazy. Výsuvné teleskopy jsou opatřeny přesnou a plynulou teleskopickou mechanikou, která zaručuje komfortní užívání pro široké spektrum uživatelů hledajících zážitky z pozorování.